ماساژ‌های قبل از رابطه زناشویی ویژه افراد متاهل (آموزش ماساژ جنسی)

در روایات و احادیث مختلفی به این موضوع مهم اشاره شده و تصریح می‌کند که یکی از آداب همبستر شدن با همسر، ملاعبه یعنی تحریک زن از طریق لمس و مالش بدن و در آغوش گرفتن است و حتی در حدیثی آمده است مردی که قبل از نزدیکی با همسرش ملاعبه کند، مورد نظر و لطف و رحمت ویژه خدا قرار می‌گیرد.

ماساژ زناشویی قبل از رابطه جنسی باعث آماده شدن زن برای رابطه جنسی میشود. ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب می‌شود تا ان‌ها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یک دیگر ببرند.

در زنانی که مشکل ارگاسم دارند یا این که دیر به ارگاسم میرسند، ماساژ واژن زن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد ودر این امر بسیار کمک کننده است.

۱- ماساژ باسن زن

برای شروع ماساژ باسن زن و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید. اول نوک انگشتان خود رابه پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید. سپس به طور متناوب با حرکات کششی، لرزشی «vibration» و دایره وار، آن را ماساژ واژن زن دهید. گاهی می‌توانید گوشت بدن وی را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.

پوست سر را ماساژ واژن زن داده و گاهی مو‌های وی را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پا‌های او رفته و انگشتان پایش رابا دست فشار دهید…

۲- ماساژ جلوی بدن زن:

برای ماساژ واژن سینه و پستان‌ها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه‌ها رابه آرامی ماساژ واژن زن تحریک کنید. مو‌های ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.

ماساژ واژن کف دودست خودرا بهم مالیده و وقتی گرم شد آن را روی تخمدان‌های زن بگذارید. عده‌ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر می‌کند.

برای ماساژ دادن واژن سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. دراین هنگام بهتر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های کف لگن خودرا مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

۳- ماساژ واژن زن:

می‌دانید که زن‌ها با ۲ روش به ارگاسم میرسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس. تعداد زیادی از خانم‌ها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق‌تر می‌دانند. برای ماساژ واژن زن گاهی اگر تحریکات به طور مناسب ادامه پیدا کند زن میتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسم های متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.

برای ماساژ واژن زن دست خود رابه یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لب‌های واژن رابه انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان رابه سمت بالا «به طرف ناف» بگیرید. لب‌های داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» رابا انگشتتان از هم جدا کرده و ان‌ها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.

نحوه ماساژ واژن زن توسط مرد

سپس برای ماساژ واژن زن حالا یک انگشت خودرا وارد واژن کرده به دنبال ان انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خودرا بالا نگه داشته و آن را مقابل کلیتوریس قرار دهید. می‌توانید دست خودرا فشار دهید یا این که بلرزانید طوری‌که دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.

کف دست خودرا روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لب‌های واژن قرار دهید، حالا دست خود رابه آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به ان بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خودرا بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لب‌های واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.

شما می‌توانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن به صورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط ان «مانند چانه» لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آن را تحریک کنید. برخی از خانم‌ها از اینکار لذت زیادی برده و از شما می‌خواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت شما بسیار حساستر است. برای ماساژ واژن زن بنابر این هرگز انگشت خودرا به صورت خشک و خشن روی ان نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس می‌کنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک می‌توانید کلیتوریس رابا لب‌های واژن گرفته و با ان تحریک کنید.

انگشت خودرا وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود راکه آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یک دیگر فشار دهید. اگر با قسمت‌های حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک کند. بعد از ان خودتان به تحریک این قسمت‌ها بپردازید.

۱۰ نکته مهم در یک رابطه جنسی

۱-رابطه جنسی یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می‌باشد «بعد اقتصادی، بعد عاطفی؛ بعد فکری، بعدجنسی» و رابطه جنسی مساله عجیب‌وغریب و چندش آوری نیست که خانواده‌ها نسبت به ان بی توجه باشند. متاسفانه تعداد زیادی از خانواده‌ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود کوتاهی می‌کنند.

۲- خانم‌ها توجه کنند رابطه جنسی یک قسمت از رابطه زن و مرد هست و قسمت شروع هم می‌باشد پس راجع به ان واقع بین باشیم. آقایان هم توجه کنند که رابطه جنسی تنها رابطه بین زن و مرد نیست.

۳- رابطه جنسی یک رفتار است، ولی پانتومیم نیست و ما باید در رابطه جنسی هم، از کلام و بیان استفاده کنیم و به طرف مقابلمان بگوییم و از او بشنویم که ما برای یک رابطه جنسی لذت بخش به چه چیزی احتیاج داریم.

۴- باور‌های نادرست را در مورد رابطه جنسی که از بچگی در ذهن ما نقش بسته با مطالب جدید علمی عوض کرده و رابطه جنسی لذت بخش رابه رابطه جنسی خرافاتی تبدیل نکنیم.

۵- هیچ وقت از رابطه جنسی بعنوان سلاح استفاده نکنیم «گاهی مرد‌ها رفتاری از خود بروز می‌دهند که بعضی از زن‌ها فکر می‌کنند که رابطه جنسی یک اسلحه در دست آنهاست؛ و از رابطه جنسی برای رسیدن به بعضی از خواسته های خود استفاده می‌کنند» البته شاید این کار در ابتدا مفید بنظر برسد، ولی اثرات تخریبی ان در آینده نزدیک تمام ابعاد زندگی را در بر خواهد گرفت.

۶- برای یک رابطه جنسی موفق باید اضطراب‌ها و ترس‌ها کنار گذاشته شوند: مهم‌ترین ان‌ها ترس از بچه دار شدن در طی رابطه جنسی است این ترس می‌تواند به صورت کاهش لذت جنسی، عدم لذت جنسی در زن، انزال زودرس و بسیاری مشکلات دیگر بروز نماید.

توجه شود که بر خلاف عقیده عوامانه با بچه، هیچ مردی را نمیشود به زندگی پایبند کرد اینکه میگویند تا ازدواج کردی بچه دار شو کاملاً تحریف شده است. باید اجازه داد وجوه مختلف ارتباطی بین زن و مرد «با چاشنی رابطه جنسی لذت بخش» آرام آرام مستحکم شود.

۷- خانم‌ها طبق معمولً نگران رابطه جنسی در شب زفاف هستند. مسائلی از قبیل: آیا درد دارد؟ آیا خون دارد؟ و غیره. پس آقایان بدون توجه به خرافات شب زفاف و شب اول زندگی مشترک رابه رضایت همسر خود اختصاص دهند و سعی نکنند با زور و فشار و اذیت اهداف از پیش تعیین شده خودرا دنبال کنند چه بسا همین مسئله عواقب وخیمی را در زندگی آینده آن‌ها پیش می‌آورد «پس لذت برای شب‌های دیگر و رضایت برای شب زفاف»

۸- رابطه جنسی تنوع زیادی دارد و هیچ ارتباطی به شرط رعایت بهداشت ان؛ از نظر علمی و حتی شرعی مضر نمی‌باشد. پس زن و مرد با مشورت هم همه‌ی ارتباط‌ها را می‌توانند امتحان کنند و ان‌ها را که لذت بخش‌تر است ادامه و بعضی‌ها را متوقف کنند. فهمیدن اینکه طرف مقابل از چه چیزی لذت می‌برد یک هنر است و زن و مرد هر چه هنرمندتر باشند زندگی خوب و لذت بخش تری خواهند داشت. نوازش سینه‌ها؛ لمس با زبان؛ نوازش ران‌ها؛ لمس کلیتوریس، لمس نقطه g؛ ارتباط دهانی وبسیاری مسائل دیگر … پس خانم‌ها و آقایان سعی کنند سفر‌های اکتشافی در طرف مقابل خود داشته باشند.

۹- کانال واژن، حفره‌ای روی هم خوابیده می‌باشد که بعد از ازدواج طول و قطر ان با آلت تناسلی همسر تطابق پیدا میکند پس آقایان وخانم‌ها استرس کوچکی و بزرگی آلت را از خود دور کنند و به نکات دیگر و مهمتر ارتباط جنسی توجه کنند.

۱۰- برعکس آقایان که طبق معمولً فقط از طریق نزدیکی به اوج لذت جنسی می‌رسند خانم‌ها از طرق دیگر مثل لمس و … هم میتوانند به این امر برسند این را از بابت این گفتم که آقایان همیشه در استرس این نباشند که آیا خانم هم مثل من لذت می‌برد و چکار کنیم که باهم به اوج برسیم «خصوصاً در اول ازدواج طبق معمولً این امر شدنی نیست» و بتدریج شاید عملی شود.

ولی آقایان میتوانند حتی بعد از اینکه خود به اوج لذت رسیدند با ادامه دادن مطالب پیش گفته راه رسیدن خانم به نقطه اوج را فراهم نمایند؛ و دست آخر اینکه رابطه جنسی زیاد و مکرر با همسر هیچ عارضه‌ای ندارد و روی قوای جسمانی و سلامتی فرد نه تنها مضر نیست بلکه بسیار هم مفید می‌باشد به شرط اینکه به رابطه جنسی بعنوان یکی از ابعاد بسیار مهم زندگی نگاه شود.

استفاده از تریاک، مواد نیروزا و … هیچ اثر مثبتی بر روی رابطه جنسی ندارد ودر آینده صدمات برگشت ناپذیری را سبب خواهد شد؛ پس بهتر است هر مشکلی در معاشقه پیدا کردید سریعاً به پزشک خود اطلاع داده و درمان متناسب را بگیرید؛ و هیچ وقت رابطه جنسی را مسئله بی اهمیت تلقی نکنید.

بخوانید  داستان های ناگفته از خیال پردازی جنسی !

مطلب پیشنهادی

خواص دمنوش بابونه برای قاعدگی

خواص دمنوش بابونه خواص دمنوش بابونه : دمنوش بابونه بهترین دمنوش برای درد قاعدگی، افسردگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *