سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۰:۴۹ قبل از ظهر

فاطمه برحی کیست؟

فاطمه برحی کیست؟

اولین عکس از زن ۱۹ ساله آبادنی که توسط شوهرش به قتل رسید | آخرین جزئیات قتل فاطمه

فاطمه برحی زن ۱۹ ساله آبادانی به دست شوهرش سر بریده شد و با گذشت ۳ روز  جزئیات بیشتری از پرونده قتل فاطمه برحی به دست آمد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رکنا، ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب ۲۵ خرداد امسال جوان ۲۳ ساله ای با در دست داشتن چاقوی خونین با حضور در کلانتری۱۱ولیعصر آبادان ادعا کرد به دلیل خیانت همسرش او را کشته است. جوان آبادانی به ماموران گفت : سرزن ۱۹ساله اش به نام فاطمه برحی را از تنش جدا کرده و در منطقه بهار ۵۶ در کنار رودخانه بهمنشیر رها کرده است.

  • پیدا شدن جسد فاطمه برحی

در پی این اظهارات مأموران پلیس بلافاصله با راهنمایی عامل جنایت که ادعا می کرد فاطمه برحی را به قتل رسانده سر صحنه جرم رفته و مشاهده کردند قاتل سر فاطمه برحی را از بدن جدا کرده و تنها سر مقتول به یک موبند است.
مرد جوان در بازجویی های اولیه ادعا کرد همسرش متولد سال ۱۳۸۰ و دختر عمویش بوده است.وی گفت : فاطمه برحی یک سال قبل و ۲ روز پس از مراسم عقد با مرد دیگری از خانه فرار کرد، یکسال به دنبالش رفتم تا او را در مشهد پیدا کردم، او را بخشیدم و به آبادان بازگرداندم.قاتل فاطمه برحی افزود: از سوی خانواده ام به خاطر فرار همسرم تحریک شدم و او را در نزدیکی روخانه با چاقو به قتل رساندم و سرش را بریدم.

  • جزئیات قتل فاطمه برحی در آبادان

در تحقیقات اطلاعات جدیدی در پرونده قتل فاطمه برحی به دست آمد و مشخص شد که پدر شوهر فاطمه برحی که عمویش است یکی از فروشندگان حرفه ای مواد مخدر در آبادان است و برادر شوهر فاطمه برحی نیز سالها قبل با خواهر فاطمه برحی ازدواج کرده است.خواهر فاطمه برحی از همان روزهای نخست زندگی اش بارها هدف ضرب و شتم قرار گرفته و حتی فرزندش را زیر بار کتک سقط کرد کرده است.

دیگران می خوانند

در بررسی های بیشتر مشخص شد عمه فاطمه برحی سالها قبل به خاطر اینکه همسرش به حبس ابد محکوم شده بود تصمیم به جدایی می گیرد که گویا پدرشوهر فاطمه برحی که عمویش است با برچسب خیانت خواهرش دست به قتل او زده و سرش را بریده است که پس از سالها زندان آزاد شده است.

فاطمه برحی که به زور تن به این ازدواج اجباری داده است پس از مراسم عقد همراه یکی از دوستانش که دختر جوانی است به مشهد فرار کرده و در آنجا زندگی پنهانی داشته است که شوهر وی موفق به پیدا کردن محل زندگی همسرش شده و او را به آبادان بازگردانده است.

پدر فاطمه برحی که احتمال می داد دخترش سرنوشت مرگباری همچون خواهرش خواهد داشت مثل پدر رومینا اشرفی یک سم تهیه کرده و قصد دادن آن به فاطمه برحی را داشته تا با مرگ آسانتری به خواب ابدی برود که مادر فاطمه برحی با اطلاع از اقدام شوهرش مانع کار او می شود.شوهر فاطمه برحی پس از بازگرداندن همسرش به آبادان در اقدامی هولناک او را به قتل رسانده وسرش را از بیخ می برد و سپس خود را تسلیم ماموران می کند. جسد فاطمه برحی به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده هولناک ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *