پنجشنبه , ۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱ بعد از ظهر

قیمت ترمیم و کاشت ناخن بانوان چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه ترمیم و کاشت ناخن بانوان

قیمت ترمیم و کاشت ناخن : این روزها رسیدگی به زیبایی و آراستگی ناخن در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، تا جایی که برخی هزینه بسیار زیادی را در ماه صرف آراستن ناخن های خود می کنند. قیمت کاشت ناخن را می توانید از محل های مختلفی مانند آرایشگرها و دوست و آشنا جویا شوید. هرچند که گران بودن همیشه به معنای بالاتر بودن کیفیت نیست و برخی صرفا به خاطر اعتبار قبلی شان هزینه بالایی دریافت می کنند. شما می توانید از خدمات کاشت ناخن با قیمت مناسب نیز برخوردار شوید. تنها کافی است تا به درستی تحقیق کنید و بر اساس اطلاعات کسب شده بهترین و مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید.

قیمت کاشت ناخن چگونه تعیین می شود؟

قیمت کاشت ناخن

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت کاشت ناخن دخیل هستند. از نوع کاشت ناخن گرفته تا مهارت آرایشگر و مواد به کار رفته، همه در تعیین قیمت کاشت ناخن برای شما موثر اند. در ادامه به معرفی شیوه های تعیین قیمت کاش ناخن می پردازیم:

لیست قیمت کاشت ناخن بر حسب نوع کاشت

کاشت ناخن ۵

 • قیمت کاشت ناخن قالبی

  این روش یکی از ساده ترین روش های کاشت ناخن است و در کاشت ناخن با قیمت ارزان بیشتر می توانید به دنبال این روش باشید. هرچند که دوام آن از سایرین کمتر است ولی دیگر ناخن شما به سوهان کشیدن و تمیز شدن نیاز ندارد و تنها به چسب و ضد قارچ نیاز است تا ناخن های آماده و یک شکل بر دست شما سوار شود.

 • قیمت کاشت ناخن پودری

  در این روش که با دوام ترین روش کاشت ناخن است، ناخن های شما باید تمیز و سوهان کشیده شده باشد و از ادامه ناخن دنباله متصل شده و روی آن مجددا سوهان کشیده می شود.

 • قیمت کاشت ناخن ژله ای

  قیمت کاشت ناخن ژله ای یا ژلیش بر اساس جنس ژل تعیین می شود و تقریبا در اغلب محل ها گرانتر است. در این روش پس از تمیز کردن سوهان کشیدن و پدیکور ناخن، ناخن شما با تیپ به شکل و فرم و اندازه دلخواه درامده و سپس با ژل چند لایه روی آن کشیده شده و از اشعه برای خشک کردن استفاده می شود. این روش کاشت برای افرادی که ناخن ها صدفی و زیبایی دارند بهترین شیوه کاشت است و با توجه به تنوع رنگی بسیار طرفداران زیادی دارد.

دیگران می خوانند:

بهترین آرایشگاه های ایرانی در تورنتو کانادا

تعبیر خواب گنج: ۵ تعبیر دیدن پول یا گنج

ماجرای فال گربه چیست؟

آنچه پیش از کوتاه کردن موهایتان باید بدانید

 

 • قیمت کاشت ناخن نمازی

  قیمت کاشت ناخن نمازی به دلیل اینکه کوتاه مدت است و نهایتا ده روز دوام خواهد داشت اغلب کمتر است. در این روش کاشت باید بسیار دقت شود چون ممکن است ناخن های شما برگردد.

 • قیمت کاشت ناخن پا

  کاشت ناخن پا نیز به تمیزسازی و مراقبت بسیار نیاز دارد ولی از طرفی نیازمند ترمیم زیادی نیست چون ناخن های پا رشد چندانی ندارند.

قیمت کاشت ناخن بر اساس سالن آرایشی

کاشت ناخن

سالن های آرایشی تعرفه مخصوص به خود را دارند و شما می توانید اغلب قیمت ها را در میان آن ها جست و جو کنید. طبیعتا هرچه آرایشگاه و یا متخصص شناخته شده تر باشد هزینه ای که باید بپردازید بیشتر خواهد بود.

قیمت کاشت ناخن بر اساس جنس ناخن شما

جنس ناخن شما و اینکه چه میزان به کار نیاز دارد تا بتواند برای کاشت آماده شود یکی دیگر از مسائلی است که در زمینه قیمت کاشت ناخن موثر است. طبعا هر چه ناخن های سالم تر و تمیز تری داشته باشید قیمت کاشت ناخن شما کمتر خواهد بود.

قیمت ترمیم ناخن به چه صورت است؟

کاشت ناخن ۷

معمولا بین سه یا چهار هفته پس از کاشت ناخن شما باید برای ترمیم مراجعه کنید. قیمت ترمیم ناخن بر اساس میزان خرابی و همچنین نوع مواد مصرفی تعیین می شود و اغلب بین چهل و پنج دقیقه تا یک ساعت زمان بر است. اگر ناخن شما دچار هواگرفتگی و شکستگی شده باشد طبعا ترمیم آن زمان بیشتری خواهد برد و قیمت ترمیم ناخن به این شکل بیشتر خواهد بود.

چگونه یک سالن آرایشی یا متخصص برای کاشت ناخن با قیمت مناسب پیدا کنیم؟

سالن آرایشی کاشت ناخن

قیمت ترمیم و کاشت ناخن : پیدا کردن کاشت ناخن با قیمت ارزان یا مناسب می تواند از طریق تحقیق و معرفی دوستان صورت بگیرد. اگر دوستان شما قبلا تجربه داشته باشند و یا با آرایشگاهی آشنا باشند می توانند شما را معرفی کنند و شما به آن ها مراجعه کنید. در بسیاری موارد جست و جو در اینترنت و شبکه های مجازی نیز راهگشاست شما می توانید نمونه کارهای هر سالن را مشاهده کنید و به صورت تلفنی و یا آنلاین لیست قیمت کاشت ناخن را از آن ها جویا شوید.

یکی دیگر از روش ها استفاده از سایت های سفارش آنلاین خدمات است. در این روش شما نوع کاشت ناخن درخواستی خود را سفارش می دهید و متخصصان بر اساس نوع خدمات قیمت را به شما پیشنهاد می دهند. شما می‌توانید نمونه کارهای گذشته و همچنین نظر مشتریان و امتیاز آرایشگر و متخصص کاشت ناخن را مشاهده کنید و آگاهانه بهترین و به صرفه ترین قیمت کاشت ناخن را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *