پنجشنبه , ۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶ بعد از ظهر

ویتامین مورد نیاز غده پینال ، چشم سوم را قوی کنید

مواد غذایی که غده پینال را تقویت می کنند

ویتامین مورد نیاز غده پینال : غده پینال در عمق روح و مغز قرار دارد که ملاتونین را ترشح می کند.این غده بخشی از قسمت فیزیکی بدن ما می باشد که مارا به دنیای معنوی متصل می کند و مطمئنا میخواهید که آنرا سالم نگه دارید.
غده پینال
غده پینای در بین هر دو چشم قرار دارد. این اغلب به عنوان چاکرا (چشم سوم) شناخته می شود. این در مرکز تمام آگاهی شما جا دارد .
غده پینال

مطالعه بیشتر: چطور مثل حرفه ای ها چشمها را آرایش تیره کنیم؟

تقویت غده پینال یا همان چاکرا (ویتامین مورد نیاز غده پینال)

ملاتونین به عنوان مکمل خواب شناخته می شود زیرا به تنظیم برنامه روز و شب بدن کمک می کند از این رو تاثیر مستقیم غده پینه آل روی این هورمون اهمیت این بخش را بیشتر می کند و در واقع تمرکز برای تقویت غده می تواند برای بدن مزایای زیادی داشته باشد.

اهمیت تغذیه در تقویت غده پینال یا غده صنوبری

امروزه ما غذاهای شیمیایی زیادی را مصرف می کنیم که می تواند نه تنها غده تیروئید شما بلکه دیگر نقاط بدن شمارا تحت تاثیر قرار دهد.
اگر میخواهید که آگاهی بیشتری داشته باشید و ذهنتان پیشرفت دهید ،لازم است که غده پینال سالمی داشته باشید.برای تقویت این غده می توانید مواد غذایی که برای تقویت غده پینال شناخته شده اند استفاده کنید.
مواد غذایی چون سبزیجات ، جلبک دریایی ، خردل و کلم برای غده پینال بسیار مناسب است . این مواد غذایی حاوی مقدار زیادی ویتامین D و ویتامین B هستند که برای غده پینال بسیار مناسب می باشند.
اگر شما به فکر سلامت غده پینال خود هستید شدیدا توصیه می شود که از خوردن غذاهای گوشتی خودداری کنید. غذاهای فرآوری شده ونوشابه برای غده پینال بسیار مضر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *