دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۶:۴۴ بعد از ظهر

زندگی پس از زندگی + ماجرای قطع پخش برنامه

عباس موزون مجری و تهیه‌کننده برنامه “زندگی پس از زندگی” درباره اختلال ایجاد شده در پخش امروز توضیحاتی داد.

پخش جدیدترین قسمت برنامه “زندگی پس از زندگی” با توقفی مواجه شد که شبهاتی را برای مخاطبین ایجاد کرد.

«عباس موزون» مجری و تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی در توضیح کوتاهی به خبرنگار تسنیم گفت: مشکل فنی بوده و سانسور و یا توقفی در کار نبوده است. چرا که بعد از برطرف شدن مشکل نرم‌افزاری و فنی به وجود آمده، پخش ادامه پیدا کرد.

او همچنین درباره اینکه بعضاً شنیده می‌شود که برخی می‌گویند بخش‌هایی از برنامه سانسور شده است، تأکید کرد: به هیچ وجه سانسور نداشتیم؛ ما کوتاه‌سازی کردیم چون برخی از روایت‌ها آن‌قدر طولانی شدند که بیش از زمان استاندارد برنامه بوده‌اند.

موزون همچنین اشاره کرد که احتمالاً در صورت فراهم بودن کنداکتور و زمان لازم برای پخش، چند قسمت بیش از ایام ماه رمضان روی آنتن باشد.

گفتنی است، بنابر اعلام مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما و آمارهای تلوبیون، این برنامه عنوان پربیننده‌ترین برنامه ماه رمضانی تلویزیون را به خودش اختصاص داده است.

برنامه‌ای که به سومین فصل رسیده و در این مجموعه به گفت‌وگو با افرادی می‌پردازد که تجربه‌هایی نزدیک به مرگ داشته‌اند. «زندگی پس اززندگی» به اعتبار محتوای آن، که در همین چند فصل به یک برند تبدیل شده است از ابتدای ماه رمضان پربیننده‌ترین برنامه افطار تلویزیون با اختلافی میلیونی بوده است.

زندگی پس از زندگی” برنامه‌ای درباره مرگ و عالم ماورا است که هر روز قبل از افطار روی آنتن می‌رود و روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. امسال این برنامه تلویزیونی تجربه‌گرانی را روی آنتن آورده که همچون سال گذشته بازتاب‌های فراوانی داشته و در فضای مجازی بخش‌هایی از صحبت‌های این تجربه‌گران، قابل مشاهده است.

دیگران می خوانند:

سفید کردن دندان با زغال | شایعه یا واقعیت؟ | مزایا و عوارض

دانلود برنامه آموزشیار پلاس

رونمایی از خودروی اپل در سال ۲۰۲۴

متن آهنگ آی مردم امیر عباس گلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *