جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱ بعد از ظهر

طالع بینی مصری

طالع بینی مصری

طالع بینی مصری یکی از جالب ترین طالع بینی های موجود در تمدن های بزرگ دنیاست که به  بررسی احوالات زنان و مردان متولد ماههای مختلف می پردازد . اگر چه پایه و اساس علمی محکمی بر علم طالع بینی ارائه نشده ،ولی خواندن و دانستن طالع بینی شما خلی از لطف نیست .

 

پیشگویی مصریان باستان و طالع بینی مصری

مصریان طالع اشخاص را در رابطه با تأثیر اجرا آسمانی ستارگان و سیارات و خورشید وماه، بر روی آنان  پیشگویی می‎کردند.که البته این عمل مستلزم اطلاع دقیق از محل استقرار سیارات در بروج و مجموعه‎ های آسمانی است.به ویژه محل قرار گرفتن ماه و خورشید در موقعیت‎های مختلف در لحظه تولد افراد مورد توجه بوده است .واین که خورشید و ماه در چه زاویه و در کدام برج واقع شده باشند .

فال و یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم ماوراء طبیعه میباشد که بمانند علوم ریاضی ، تجربیو بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود

طالع بینی صرفا جهت سرگرمی !

باید بدانید که این قبیل طالع بینی ها صرفا جهت سرگرمی می باشد و نباید اساس و مبنایاعمال روزمره و رفتارهایمان را با توجه به آن پی ریزی نماییم همچنین گفتیم که به مجموعه دوازده‏ گانه از ستارگان،برج گفته می‎شود که نامهای عربی این بروج به شرح ذیل می‎باشند:

۱-حمل

۲- ثور

۳- جوز

۴- سرطان

۵- اسد

۶- سنبله

۷- میزان

۸- عقرب

۹-قوس

۱۰- جدی

۱۱- دلو

۱۲- حوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *